fbpx

Michał Szymanderski-Pastryk

Moje strony internetowe są: profesjonalne estetyczne responsywne nowoczesne intuicyjne szybkie

Jakiej strony internetowej potrzebujesz?

Strona internetowa

Tworzę nowoczesne i responsywne strony internetowe. Mam doświadczenie w projektowaniu blogów, sklepów, serwisów newsowych, landing page i stron osobistych.

W pracy korzystam z nowoczesnych narzędzi do tworzenia stron oraz grafik. Mam dostęp do obszernych baz zdjęć, dzięki czemu nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami.

Zamawiając u mnie stronę internetową, masz pewność realizacji na najwyższym poziomie.

Strona internetowa
Obsluga strony internetowej

Bieżąca obsługa i modyfikacja

Zajmuje się również bieżącą obsługą stron internetowych na CMS WordPress. Zamawiając stronę, możesz zlecić mi dbanie o jej aktualizację oraz wykonywanie innych niezbędnych czynności.

Posiadam prywatny serwer, na którym możesz zaparkować swoją domenę oraz trzymać stronę internetową.

Szkolenie z WordPressa

Prowadzę indywidualne i grupowe szkolenia z CMS WordPress. Jeżeli chcesz podszkolić siebie lub swój zespół z obsługi stron internetowych opartych na WordPress możesz u mnie zamówić szkolenie dostosowane do poziomu zaawansowania.

Zamawiając stronę internetową, możesz wykupić w pakiecie szkolenie z obsługi WordPressa.

Szkolenie

Masz pytania, potrzebujesz wyceny?

Przykłady moich realizacji

Wielokulturowe Warszawskie Street Party - festiwal

Strona Wielokulturowego Warszawskiego Street Party, największego cyklicznego, wielokulturowego festiwalu. Strona jest nowoczesna i zgodna z identyfikacją wizualną całego wydarzenia, za którą również odpowiadałem.

Wakacje w Teatrze - zajęcie teatralne

Landing page - strona, która była docelowym kanałem pozyskiwania uczestników i uczestniczek warsztatów teatralnych promowanych na Facebooku.

Obywatele RP – portal newsowy

Rozbudowana strona internetowa dla organizacji Obywatele RP. Posiada wiele funkcjonalności, m.in. kalendarz, formularz do subskrypcji, podstronę do zbierania darowizn, formularz do podpisywania petycji i pop-upy.

Robert Pastryk – fotograf

Estetyczna strona dla fotografa, posiada podstawowe, niezbędne funkcje przy tego typu pracy – formularz kontaktowy, galerię zdjęć, zabezpieczenia przed kradzieżą fotografii i linki do social mediów.

Strona oglądana przez Ciebie w tym momencie jest również mojego autorstwa.

Podoba Ci się?