Video, grafiki, WWW

Filmy

Krótki film jest świetną formą promocji i prezentacji Twojej organizacji  video-wizytówka, relacja z wydarzenia, zaproszenie, prezentacja nudnych treści w ciekawy sposób (np. raport). Video jest bardzo skuteczną formą komunikacji, ale nie zawsze wystarczy film nagrany smartfonem, a nawet w większości przypadków nie wystarczy. Dlatego w swojej ofercie mam również realizację pojedynczych filmów.

Film o średnim poziomie skomplikowania, zależnie od długości, to od 249 zł do 3000 zł.
W celu dokładniejszej wyceny napisz do mnie e-maila.

Przykładowe filmy

Film zrealizowałem dla Amnesty International, promował on kampanię #WITAMY.

Jest to dobry przykład prostego filmu przedstawiającego w pozytywny sposób temat, którym Twoja organizacja obecnie się zajmuje.

Mini dokument o działalności ObyPomocy, czyli biura pomocy prawnej ruchu Obywatele RP.

Nawet najprostsza forma, czyli tzw. gadająca głowa, wymaga wiedzy o kompozycji kadru, świetle i czasu na montaż. Świetny sposób na pokazanie, czym się zajmuje nasza organizacja.

 

Grafiki

Grafiki to temat rzeka, mogą być na plakat, na Facebooka, do ulotki, na stronę www itd. Żeby przekaz był ciekawy i angażujący, potrzebne są praktycznie zawsze.

Koszt grafiki to od 49 zł do 1500 zł.
Tworzę również pakiety grafik np. reklamujących jakieś wydarzenie. Tutaj za pojedynczą grafikę koszt jest dużo mniejszy.
Aby móc dokonać dokładniejszej wyceny proszę o kontakt mailowy.

Przykładowe grafiki

Strony internetowe

Tworzę strony internetowe na szablonach WordPress  obecnie jest to najpopularniejszy i najprzystępniejszy program do obsługi stron internetowych.

Koszt stworzenia strony to od 1000 zł do 3000 zł, wszystko zależny od rozmiaru i poziomy skomplikowania. Wraz ze stroną oferuję szkolenie z obsługi WordPressa, dzięki czemu będziesz mógł/mogła samodzielnie dodawać wpisy i edytować stronę na podstawowym poziomie.