Fundraising

Fundraising na cel
Przeprowadzam kampanie fundraisingowe na konkretny cel przy pomocy narzędzi internetowych (tj. PayU, DotPay, Zrzutka.pl itp.)
Przygotowuję pełną kampanię, tworzę grafiki, nagrywam filmy, obsługuję social media.
Prowadziłem kampanie fundraisingowe zarówno dla największych polskich organizacji pozarządowych, jak i dla małych lokalnych NGO-sów. Dobrze znam sektor pozarządowy i wiem, jakie ma bolączki. Dobieram narzędzia adekwatne do sytuacji i nie generuję zbędnych wydatków.

Koszt jest zależny od wielkości kampanii. Ze względu na moją i klienta wygodę umawiam się zazwyczaj na niską opłatę stałą + procent od zysku.

Fundraising ogólny
Jeżeli Twoja organizacja potrzebuje kogoś, kto “zadba o fundraising”, ale nie chcesz nikogo zatrudniać na stałe, to moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zbuduję od podstaw dział fundraisingu, nauczę Cię jak korzystać z narzędzi fundraisingowych, stworzę grafiki, postawię newsletter itp.
Kluczową kwestią przy budowaniu fundraisingu jest zadbanie o wygodę odbiorcy i przystępność systemu wpłacania darowizn. To właśnie często przez brak dbałości o te elementy organizacje pozarządowe mają problemy finansowe, mimo dużego zainteresowania, jakie budzą.
Zadbam o to, aby Twoi potencjalni darczyńcy nie napotykali zbędnych przeszkód i wiedzieli, dlaczego właśnie Twoją organizację warto wspierać.

Jeżeli moja oferta Cię zainteresowała to czekam na kontakt!