Social media

Zajmuje się profesjonalną obsługą stron na portalu Facebook, Twitter, Instagram oraz YouTube.

Facebook i Twitter
Prowadzenie komunikacji przez Facebooka i Twittera to mój konik. Planuję komunikację, tworzę szatę graficzną, uczę jak odpowiadać na wiadomości i komentarze, jak zwiększać ruch na stronie, przeprowadzam audyty.
Moją ofertę Facebookową można podzielić na trzy grupy:

  1. Stałe prowadzenie fanpage – jeżeli w Twojej firmie lub organizacji pozarządowej nie ma nikogo, kto mógłby zająć się obsługą Facebooka/Twittera i chcesz to zlecić osobie z zewnątrz, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Możemy się umówić na konkretną ilość postów w tygodniu, na obsługę chatu i odpowiadanie na komentarze. To w jakim zakresie mam się zająć obsługą Facebooka/Twittera, zależy tylko od Twoich potrzeb.
  2. Wsparcie – masz Facebooka/Twittera, nawet jest ktoś, kto ma go obsługiwać, ale coś nie działa? Rzadko wrzucacie posty, nie wiecie jakie? Najprawdopodobniej potrzebujecie kogoś, kto Was nauczy narzędzi, wyjaśni kiedy i jakie posty wrzucać, co robić, by były ciekawsze i angażowały ludzi, jak robić podstawowe grafiki. Tak się przypadkowo składa, że właśnie czytasz stronę kogoś, kto się tym zajmuje.
  3. Audyt + szkolenie – chcesz sprawdzić, czy z prowadzeniem Facebooka/Twittera wszystko jest okej? A może wiesz, że coś jest nie okej, ale nie wiesz co? Przeprowadzam audyty, a następnie prowadzę szkolenie wyjaśniające jak zapobiec błędom, które zostały wykazane w audycie. Jest to taka lżejsza, mniejsza i tańsza wersja oferty numer dwa.

Inne social media
Jeżeli chcesz, żebym prowadził dla Ciebie kanał na YouTube lub konto na Instagramie, to napisz! Moja firma współpracuje z profesjonalnymi fotografami i operatorami.